Ingatlanfelmérő és minőségbiztosító álláslehetőség

izgalmas helyszínEK felmérése, ügyfélkapcsolat

Ha precíz vagy, érdekel 3D épületmodellek felmérése, felépítése, grafikus leltározása, mindez egy a világon egyedülálló technológia alkalmazásával, akkor egymást keressük. Cégünk a világon egyedülálló 3D grafikus ingatlanfelmérő és dokumentum menedzsment rendszert fejleszt, melyhez főként induló projektek erejéig mi magunk is biztosítunk felmérési szolgáltatást. A felmérést követően a grafikus 3D modellek hozzáférhetővé válnak mobil és webes megjelenítőben, integrálva lesznek külső rendszerekkel és jellemzően az ingatlan tulajdonosánál vagy üzemeltetőjénél részévé válnak a napi munkamenetnek.

E felmérési projektek ma még jellemzően Magyarországon történnek, de már most is vannak külföldi projektjeink és szeretnénk az egész világot ellátni tudásunkkal, technológiánkkal. Feladatod nemcsak e projektek felmérése lenne, hanem akár önálló levezénylése, átadása, oktatása és a projektek között pedig a termék minőségbiztosításában, támogatásában való részvétel is.

Nem kell megijedni, ez a cél, az odavezető úton pedig mi is ott leszünk. Egy csapatként működünk, de jól látszik, hogy a feladat része a folyamatos tanulás és újdonság iránti érdeklődés, néha kimozdulás a komfortzónádból is.

Vess egy pillantást a jelenlegi technológiánkra egy élő projekten keresztül:

Vagy egy élő felmért állományra:

Ha tetszik, amit látsz, szívesen mérnél fel hasonló vagy még ennél is sokkal izgalmasabb, összetettebb épületeket, érzed magadban az erőt, hogy meghatározó kulcs embere legyél ennek a kalandnak, akkor keress engem, Korbuly Ádámot az akorbuly@orthograph.com címen. A munkát részben home-officeból tudod végezni, de a felmérési feladatokat csak kint, az adott helyszínen, néha külföldön kell véghez vinni.

A munkakörhöz szükséges tudás a következő:

  • Alapismeretek
    • Építőmérnöki vagy építészmérnöki alapismeretek, jó ha megvan a diploma, de nem kötelező
    • Angol nyelvtudás (úgy képzeld el, hogy néha oktatnod kell, ahol kapsz segítséget, de neked kell vinni a prímet)
    • Jogosítvány, jó vezetési tapasztalat
    • Kellő erőnlét, hogy napokon keresztül tudj járkálni épületekben egy iPad-del a kezedben és néha felmászni egy-egy méréshez
    • Gyorsan értelmezz alaprajzokat
    • Légy nagyon pontos, szervezett
    • Tudj jól kommunikálni a megrendelővel pl. helyszíni bejutást kiharcolva
  • További előny, ha ebben is jó vagy
    • ArchiCAD ismeret
    • AutoCAD ismeret
    • Hallottál már pontfelhőről

    Jelenleg home-office-ban dolgozunk, nagyon bevált a csapatnak, de tervezzük, hogy valamilyen kombinált modellben dolgozzunk, a home-office hangsúly megtartásával.

    Várjuk mielőbbi jelentkezésedet!

    Korbuly Ádám
    CTO

    +36 20 579 0119

    Lépjen velünk kapcsolatba

    a hírlevelünkre

    OrthoGraph

    Honvéd utca 49.,
    Pilisszentlászló
    Hungary
    2009

    (+36 1) 999 0122

    További oldalak

    Képzés

    Gyors felmérési koncepció

    OrthoGraph az ingatlan fejlesztésben

    Történelmi épületek felmérése